5 قرص لاغری ، برای لاغری سریع و شگفت انگیز

امروزه، چاقی و افزایش وزن، به یکی از معضلات همه جوامع و ملت ها تبدیل شده است. اکثر کشورها با معضل چاقی دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال راهی برای کاهش میزان آن در جامعه هستند. در این میان آن ها به دنبال راه های سریع برای تناسب اندام و کاهش وزن می گردند که استفاده از قرص لاغری از این موارد است. انواع قرص های لاغری امروزه برای کاهش وزن و تناسب اندام موجود بوده و به راحتی در دسترس افراد هستند. فقط باید به عوارض ناشی از این دارو ها، که به عنوان قرص لاغری به فروش می رسند، توجه نمود.

هر قرص لاغری نمی تواند برای کاهش وزن و تناسب اندام شما مناسب باشد. بایستی قبل از خرید انواع قرص های لاغری، به تحقیق در مورد آن ها پرداخته و قرص لاغری خریداری نمایید که از کارکرد آن اطمینان دارید و می دانید که آن قرص می تواند روی کاهش وزن شما، تاثیر مستقیم و موثر بگذارد. در ادامه به 5 مورد از بهترین قرص های لاغری اشاره می کنیم و عوارض و مزایای آن ها را برای شما شرح خواهیم داد.

[ad id=’534′]

توجه: این مقاله فقط برای بالا بردن اطلاعات عمومی خوانندگان تهیه شده است. داروهای لاغری چه گیاهی و چه شیمیایی عوارض جدی برای بدن دارند، برای استفاده از آنها حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

قرص لاغری

5 مورد از بهترین انواع قرص لاغری

1- قرص لاغری فلوردو

قرص لاغری گیاهی فلوردو، یکی از قرص هایی است که برای لاغری سریع و تناسب اندام در کم ترین زمان استفاده می شود. این قرص باعث افزایش دفع چربی ها و کاهش جذب قند از مواد غذایی، و در نتیجه باعث افزایش چربی سوزی و کاهش وزن می شود. از اثرات جانبی این قرص که برای سلامتی بسیار مفید است، برطرف کردن نفخ معده، جلوگیری از یبوست و همچنین درمان رفلاکس معده است. معمولا این دارو دارای عوارض جانبی کمی بوده و به راحتی می توان از آن در مدت زمان طولانی و در دراز مدت استفاده کرد.

این قرص لاغری باعث افزایش فعالیت ماهیچه های معده شده، که این عمل باعث کاهش جذب کالری و کاهش جذب قند می شود. معمولا در دراز مدت هم دارای عوارض جانبی نبوده و حتی ممکن است در کنترل فشار خون و چربی و قند خون نیز نقش موثر داشته باشد.

قرص لاغری فلوردو

بیشتر بخوانید: داروی گیاهی برای لاغری 

2- کپسول گارسینوفیت یا گارسینیا کامبوجیا

این قرص لاغری، دارای اثرات بسیار مفیدی در کاهش وزن، چربی سوزی و سرکوب اشتها بوده و از این طریق باعث از دست دادن وزن، در مدت زمان کوتاه می شود. در ساخت و تولید این کپسول، از عصاره گیاه گارسینیا کامبوجیا استفاده شده است. تحقیقات در مورد این گیاه و عصاره آن نشان داده اند که عصاره این گیاه دارای نقشی موثر در کاهش کلسترول و تری گلیسرید در خون فرد شده و باعث کاهش وزن فرد وتناسب اندام او در سریعترین زمان می شود. علاوه بر این موارد، استفاده از این قرص لاغری، می تواند دارای اثرات ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد دیابتی نیز بوده و همچنین به مقابله با انواع بیماریهای میکروبی نیز بپردازد.

قرص لاغری گارسینیا کامبوجیا

3- قرص لاغری ارلیستات

این قرص، جزء داروهای صنعتی بوده که به طور گسترده در فروشگاه ها توزیع می شود. مکانیسم عمل این قرص، جلوگیری از تجزیه چربی در روده و کاهش کالری دریافتی از غذای روزانه است که سبب کاهش وزن می شود. در مطالعات انجام شده در مورد این دارو، نشان داده شده است که قرص لاغری ارلیستات می تواند سبب کاهش وزن به میزان 2.7کیلوگرم بیشتر از افرادی شود که دارونما استفاده کرده اند. همچنین مطالعات نشان داده اند که این قرص می تواند سبب کاهش فشارخون و کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 شود. مدفوع شل و چرب و همچنین کمبود ویتامین های محلول در چربی( Aو DوEوK ) از عوارض جانبی این قرص به شمار می آید.

قرص لاغری ارلیستات

بیشتر بخوانید: داروهای لاغری 

4- گلوکومانان

این قرص لاغری، نوعی فیبر است که در ریشه های گیاه کنجاک یافت می شود. این قرص لاغری باعث جذب آب و تبدیل آن به ژل شده که این ژل باعث می شود مدت زمان بیشتری را سیر بمانید و کالری کمتری را در طول روز دریافت کنید. براساس مطالعات انجام شده در مورد این قرص لاغری، نشان داده شده است که استفاده از این قرص به همراه یک رژیم غذایی مناسب، می تواند باعث کاهش وزن 4-5 کیلوگرمی در بازه زمانی یک ماهه تا 40روزه شود. لازم به ذکر است که این قرص یک فیبر است و فیبر در بهبود عمل گوارش نقس مهمی را ایفا می کند. بنابراین این قرص، سبب کاهش یبوست نیز می شود. علاوه بر آن این قرص، باکتری های مفید روده را تغذیه می کند و در کاهش کلسترول، تری گلیسرید و قند خون نقش مهمی دارد.

قرص لاغری گلوکومانان

5- لینولئیک اسید (CLA)

این قرص لاغری، سال هاست که در میان ورزشکاران، به عنوان یک داروی چربی سوز برای کاهش وزن و تناسب اندام رایج شده است. این قرص، یکی از چربی های سالم است که به طور طبیعی در برخی از چربی های حیوانی از قبیل پنیر و کره یافت می شود. براساس مطالعات انجام شده در مورد این قرص، نشان داده شده است که استفاده از این قرص می تواند سبب کاهش وزن قابل توجه شود. این داروی لاغری، با این وجود که دارای مزایای بسیاری برای لاغری است، اما دارای عوارض جانبی مختلف گوارشی نیز می باشد. عوارض جانبی از قبیل کبد چرب و التهاب بدن از جمله عوارض جانبی برای این قرص لاغری می باشد. همچنین این قرص می تواند سبب افزایش مقاومت به انسولین در دراز مدت شود.

قرص لاغری لینولئیک اسید

کلام آخر در مورد لاغری و کاهش وزن

در پایان لازم به ذکر است که انواع قرص لاغری ، ژل لاغری و همه انواع داروهایی که برای لاغری، امروزه در فروشگاه های عرضه محصولات بهداشتی و داروخانه ها به فروش می رسند تنها می توانند اثر موقتی داشته و اثر دائمی برای آن ها ذکر نشده است. این داروها در دراز مدت می توانند سبب عوارضی نیز برای فرد شوند که ممکن است سلامتی فرد را به خطر بیندازند. از جمله عوارضی که این داروهای لاغری به دنبال دارند، افزایش مقاومت به انسولین و افزایش احتمال ابتلا به دیابت نوع دو می باشد. بنابراین بهترین راه لاغری و تناسب اندام دائمی و همیشگی، داشتن رژیم غذایی مناسب به همراه ورزش روزانه است که می تواند سبب تناسب اندام شما و زیبایی و جذابیت همیشگی شما شود.

[ad id=’534′]

منابع:

لطفا رای بدهید
[Total: 3 Average: 2.7]

همچنین ببینید

بهترین روش لاغری برای کاهش وزن سریع

در جامعه امروزی بیشتر افراد از مشکل چاقی و افزایش وزن رنج می برند و …