راهکار های شگفت انگیز لاغری سریع شکم بدون ورزش

امروزه لاغری شکم و تناسب اندام اهمیت بسیار بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. با پیشرفت علم، متخصصان تغذیه و پزشکان متخصص حوضه تغذیه و گوارش بر این باورند که با رعایت چند نکته خیلی ساده در رژیم غذایی در عادات روزمره، می توان به تناسب اندام دست یافت. این متخصصان در زمینه لاغری سریع شکم بدون ورزش، مطالب و توصیه هایی را ارائه می کنند. این مطالب و توصیه ها، معمولا توصیه های ثابتی با اندکی تغییرات است که همه این پزشکان و متخصصان امور تغذیه و گوارش به افراد برای لاغری سریع شکم بدون ورزش ارائه می کنند.

لاغری شکم و تناسب اندام امروزه یکی از آرزوهای مردم شده است. زیرا سبک زندگی امروز با پیشرفت تکنولوژی بسیار متفاوت از دیروز شده است. امروزه زندگی ماشینی و عدم تحرک کافی و پشت میز نشینی در ادارات، سبب افزایش وزن و چاقی وسیع در بین مردم شده و اکثر مردم به علت مشغله های زندگی وقت کافی برای ورزش ندارند. لذا داشتن یک رژیم لاغری مناسب می تواند به تناسب اندام و لاغری سریع شکم بدون ورزش کمک بسیاری نماید.

[ad id=’534′]

لاغری سریع شکم بدون ورزش، با رعایت چند رژیم غذایی ساده

لاغری سریع شکم بدون ورزش ممکن است برای بعضی از افراد خنده دار باشد، و به نظر آن ها امکان چنین اتفاقی وجود نداشته باشد. اما امروزه چنین رویایی به واقعیت رسیده است. متخصصان تغذیه برای لاغری سریع شکم بدون ورزش راهکار هایی را ارائه نموده اند که بسیار ساده و کاربردی بوده و با رعایت آن ها در زمان کوتاه می توان به وزن ایده آل خود رسید. این راهکارها را در ادامه برمیشریم و توضیحات خلاصه ای در مورد هریک از راهکار ها ارائه می دهیم.

لاغری سریع شکم بدون ورزش

بیشتر بخوانید: ورزش لاغری شکم

نوشیدن آب زیاد در طول روز

متخصصان تغذیه و گوارش بر این موضوع تاکید بسیار دارند که در طول روز باید به مقدار کافی و یا حتی بیشتر ازآن آب نوشید . نوشیدن آب زیاد باعث می شود که معده پر شده و سیری کاذب به انسان دست بدهد. با این راهکار، انسان کمتر گرسنه می شود و مقدار غذای کمتری را در طول روز می خورد و در نهایت باعث لاغری شکم و کاهش وزن می شود. البته در این جا یک موضوع قابل ذکر است که نوشیدن زیاد آب همراه غذا می تواند نتیجه عکس دهد و باعث چاقی مفرط شود. یکی از عادات غذایی بسیار بد که امروزه در بین مردم رواج پیدا کرده است، نوشیدن آب و نوشیدنی هایی از قبیل نوشابه، دوغ و دلستر همراه غذا می باشد.

این عادت غذایی، عادتی بسیار نادرست بوده و باعث چاقی افراد شده و آن هارا از تناسب و زیبایی اندام دور می سازد. متخصصان تغذیه و گوارش بر این باورند که بمدت نیم ساعت قبل از غذا و حدود یک ساعت پس از آن نباید آب یا نوشیدنی مصرف شود. اگر افرادی طالب لاغری سریع شکم بدون ورزش هستند، بایستی این نکته را در عادات غذایی خود حذف کرده و یک قدم به هدف خود یعنی لاغری سریع شکم بدون ورزش نزدیک تر شوند.

نوشیدن آب زیاد

 

مصرف میوه جات و سبزیجات در فواصل منظم در طول روز

یکی دیگر از راهکار های مناسب برای لاغری سریع شکم بدون ورزش، خوردن میوه جات و سبزیجات در طول روز، در فواصل منظم و به مقدار کافی است. متخصصان تغذیه و گوارش بر این نکته تاکید دارند که نباید حجم زیادی از میوه ها در یک زمان مصرف شوند. به عنوان مثال اگر قرار است در طول روز سه عدد سیب درختی مصرف شود، این سه عدد سیب در فواصل زمانی مناسب و جدا از هم مصرف گردند. همچنین در خوردن سبزیجات باید این نکته رعایت شود. همچنین بایستی در برنامه لاغری سریع شکم بدون ورزش، از سبزی هایی که نفاخ هستند و نفخ شکم را سبب می شوند کمتر استفاده کرد. سبزی هایی مثل کلم و لوبیا جزء این دسته هستند که نباید زیاد مصرف شوند.

مصرف میوه جات و سبزیجات

 

کاهش مصرف لبنیات در برنامه لاغری سریع شکم بدون ورزش

از راهکار هایی که می تواند در لاغری سریع شکم بدون ورزش، تاثیر گذار باشد، کاهش مصرف لبنیات در طول روز می باشد. لبنیات مختلف، از قبیل شیر، دوغ، ماست، پنیر، کره و … به علت داشتن درصد های مختلفی از چربی در ساختار خود، هرکدام می توانند به نوبه خود سبب چاقی فرد شوند. مخصوصا در افرادی که زیاد از لبنیات مصرف می کنند و لبنیات جزء لاینفک برنامه غذایی آن ها می باشد، چاقی محسوس تر دیده می شود. بنابراین توصیه ای که متخصصان تغذیه برای لاغری سریع شکم بدون ورزش دارند این است که مصرف لبنیات را در برنامه غذایی خود کاهش دهند. البته نباید مصرف لبنیات را به طور کامل قطع نمود. لبنیات منبع مناسبی از کلسیم هستند که در ساختار استخوان ها نقش مهمی دارند. بنابراین بایستی در حد معمول و مناسب مصرف لبنیات را در طول روز داشته باشیم.

کاهش مصرف لبنیات

مصرف آجیل و خشکبار در تعداد دفعات مناسب در طول هفته

آجیل و خشکبار هایی از قبیل پسته، بادام، فندق و … براساس تحقیقات علمی گزارش شده، خاصیت چربی سوزی داشته و مصرف مقدار مناسب از این مواد مغذی در طول هفته سبب کاهش وزن و تناسب اندام می شود. پژوهش های زیادی در این زمینه در مناطق مختلف جهان انجام شده که آیا مصرف آجیل در کاهش چربی های اضافی بدن نقش دارد یا خیر؟ این تحقیقات نشان می دهند که آن دسته از افرادی که مقدار مناسب، بطور مثال حدود دو تا سه مرتبه در طول هفته، آجیل و خشکبار مصرف می کنند، کاهش وزن بیشتری نسبت به آن دسته از افرادی دارند که این مقدار مصرف را ندارند. لذا توصیه ی اکید پزشکان بر این است که در برنامه لاغری سریع شکم بدون ورزش حتما از آجیل در طول هفته استفاده نمایند.

مصرف انواع توت ها

 

مصرف انواع توت ها

انواع مختلف توت ها از قبیل توت فرنگی،شاتوت و … با دارا بودن مواد آنتی اکسیدان نقش موثری در کاهش چربی های بدن دارند. آنتی اکسیدان ها موادی هستند که از بوجود آمدن سرطان و تولید غده های سرطانی در بدن جلوگیری می کنند. یکی دیگر از کارهای آنتی اکسیدان ها کاهش چربی های بدن است که توت ها این کار را برای بدن انجام می دهند.

[ad id=’534′]
لطفا رای بدهید
[Total: 1 Average: 5]

همچنین ببینید

آیا ژل لاغری ، واقعا برای سوختن چربی های اضافی بدن موثر است؟

ژل لاغری ، محصولی است که برای کاهش وزن، و کاهش چربی های اضافی در …